Минулої суботи відоме на всю країну підприємство ПРАТ «Запоріжвогнетрив» відзначило свій ювілей. Святковий захід відбувся в Заводському районі перед ПК «Молодіжний», де була збудована величезна сцена для привітань та виступів місцевих творчих колективів, а на площі працювали майстер-класи, різні атракціони та аніматори. Місце події виглядало святково та яскраво, а сотні кольорових кульок додавали настрій тисячам зібравшихся запоріжців. І серед них не лише працівники та ветерани «Запоріжвогнетриву» зі своїми рідними та близькими, а й жителі всього Заводського району

Відзначимо, що завод «Запоріжвогнетрив» провідний виробник вогнетривкої продукції в Україні. У 2017 році підприємство інвестувало понад 90 мільйонів гривень у модернізацію свого виробництва.

Як зазначив генеральний директор ПРАТ «Запоріжвогнетрив» Сергій Гоман, сьогодні підприємство має статус найбільш великого в Україні вогнетривного заводу, воно продовжує розвиватися, зміцнювати свої позиції на ринку, розширює асортимент продукції і послуг. 85 років – це історія перемог та трудових досягнень кількох поколінь підприємства. Він подякував людям за їхній професіоналізм, за те, що вкладають душу в кожен вогнетрив, який виробляють.

Колектив підприємства привітав і міський голова Володимир Буряк:

– Сьогодні свято не тільки у «вогнетривників», а й у Заводського району, у всього Запоріжжя. А причина цьому одна. На заводі трудяться люди, які своєю працею дають можливість жити і розвиватися не тільки своєму підприємству, але і перш за все місту. Ви своєю працею приносите до бюджету гроші, які дійсно потрібні для розвитку міста Запоріжжя. Хочу подякувати вам усім. Сьогодні ваша робота, трудівників «Вогнетриву», дає можливість ремонтувати будинки, дитячі садки та школи, дороги та розвивати аеропорт. Я впевнений, що у вашого підприємства є майбутнє, а значить, воно є і в нашого міста. Хочу від усієї душі подякувати та привітати вас з ювілеєм, миру вам, здоров’я, добра, статку, а головне – «вогню» та «витривалості», підкреслив Володимир Буряк.

За високий професіоналізм, багаторічний труд та особистий вклад у розвиток вітчизняної промисловості України від виконкому ЗМР він нагородив ряд працівників заводу медалями «За особистий вклад у розвиток м. Запоріжжя».

Також колектив «Запоріжвогнетриву» привітали перший заступник голови Запорізької обласної ради Єгор Семенков та генеральний директор ПАТ «Запоріжсталь» Ростислав Шурма.

Кращі працівники підприємства були нагороджені почесними грамотами Запорізької обласної державної адміністрації та Запорізької обласної ради.

Перед присутніми зі сцени виступили чисельні колективи художньої самодіяльності.

А родзинкою ювілею стала поява на сцені зоряної групи «Т.I.K.» та Віктора Романченка.