Рада оборони Запорізької області продовжує свою роботу. На черговій нараді учасники обговорили шляхи боротьби з нелегальною торгівлею алкоголем та роботою гральних апаратів.

Так, у зв’язку зі збільшенням кількості випадків порушення правил торгівлі алкогольними напоями у невстановлених місцях та без відповідної ліцензії, продажу алкоголю неповнолітнім особам, а також введенням в обіг продукції, що не відповідає вимогам, Головному управлінню Держпродспоживслужби та Управлінню Патрульної поліції доручено посилити контроль цього питання.

Також, проаналізувавши оперативну ситуацію, правоохоронці відстежуватимуть, щоб продаж відбувався лише у встановлений спільним наказом обласної військової адміністрації та військового командування час.

Було вирішено посилити роботу правоохоронних органів, яка торкається перевірок незаконних пунктів продажу алкоголю та дотримання всіх визначених комендатурою норм щодо продажу алкоголю, зокрема на територіях, де ведуться бойові дії, та у сусідніх громадах. На жаль, факти порушення є, не всі суб’єкти господарювання дотримуються всіх правил. Окрім цього, знову з’явилася проблема незаконного використання гральних автоматів. Просимо всіх допомагати та вказувати пункти, де є порушення, і я впевнений, що скоро наша правоохоронна система наведе порядок у цій сфері. Перевірки посиляться, – зазначив очільник обласної військової адміністрації Олександр Старух.

Також, згідно з рішенням Ради оборони буде вжито низку заходів спрямованих на припинення функціонування розповсюджувачів лотерей, діяльність яких порушує Закон України “Про заборону грального бізнесу в Україні”. Крім цього, Головному управлінню Державної податкової служби в Запорізькій області доручено тримати під особливим контролем обіг марок акцизного податку, а також слідкувати за його сплатою, – повідомляє ЗОВА.