У Запоріжжі почали працювати пункти видачі продуктів харчування із обласного гуманітарного штабу. Ці продуктові набори отримують люди, які мають статус внутрішньо переміщених осіб, а також мешканці Запоріжжя, які відносяться до найуразливіших категорій населення.

Склалась неприємна картина. Люди беруть пункти штурмом, збираються у натовпи, відштовхують один одного і навіть готові вступати в бійку. При цьому у нас же немає гуманітарної катастрофи. Так, є певні обмеження та тимчасові труднощі, але їх усі можна здолати через взаєморозуміння та спільні зусилля.

Тому міська влада звертається до запоріжців: кожен, хто має право на допомогу, обов’язково її отримає. Пункти працюють майже кожний день. Тому якщо ви не отримали допомогу сьогодні, то отримаєте завтра, післязавтра, чи наприкінці тижня. Раніше чи пізніше, але обов’язково отримаєте. Не треба йти на штурм: збережіть свої нерви та сили для більш важливих та корисних справ.

Поки кожний, хто потребує допомоги, не отримає її, повторної видачі не буде. Це не щоденна акція.

Для того, щоб запобігти перепродажу гуманітарних наборів, створено єдиний електронний реєстр, у який заносяться відомості про кожного, хто вже отримав належні йому продукти. І якщо вам видали їх в одному районі, то не потрібно намагатися перехитрити систему, і наступного дня приходити за наборами в інший район. Не витрачайте час: ні свій, ні тих людей, які стоять в черзі, ні тих, хто займається видачею допомоги.

Продуктові набори видають у першу чергу тим людям, які зараз опинилися у дуже скрутному становищі. Працює жива черга. Немає ніяких попередніх записів.

Люди з обмеженими можливостями, які не можуть самостійно прийти до пунктів видачі, обов’язково отримають належні їм продуктові набори. До таких людей завітають наші соціальні працівники, які нададуть необхідну продуктову допомогу та внесуть у реєстр відповідну інформацію. Тому хвилюватися немає про що.

У пунктах видачі вже посилено працюють представники поліції, які готові затримувати порушників порядку, та працівники військкоматів, які готові вручати повістки особливо активним кремезним чоловікам.

_______

Посилання на наш Телеграм-канал