Процедуру реєстрації місця проживання в гуртожитках комунальної власності спростили за дорученням мера Запоріжжя Володимира Буряка

У власності міста перебувають більше 50 гуртожитків. Їх мешканці неодноразово нарікали на те, що зареєструвати місце проживання в них дуже складно. Володимир Буряк минулого тижня доручив профільному департаменту розробити механізм, щоб спростити цю процедуру, повідомляє сайт міськради.

На сьогоднішній апаратній нараді керівник департаменту реєстраційних послуг міськради Олександр Казанцев розповів, що вдалося зробити, та куди звертатись жителям гуртожитків, щоб легко та швидко зареєструвати місце проживання.

У нас були зареєстровані 112 заяв громадян, які проходили процедуру реєстрації місця проживання в комунальних гуртожитках. Більшість з них вже обдзвонили та проінформували про зміни. Шестеро вже змогли зареєструвати місце проживання за спрощеною процедурою, – зазначив Олександр Казанцев.

Для того, щоб зареєструвати місце проживання у комунальному гуртожитку, можна звернутись у відділи реєстрації фізичних осіб по районах міста. Право на реєстрацію в гуртожитку підтверджується ордером або договором найму (піднайму, оренди). Якщо ж таких документів у заявника немає, реєстрацію місця проживання можна здійснити за згодою наймача та членів його сім’ї. Детальну інформацію про реєстрацію місця проживання, адреси відділів реєстрації та графік їх роботи можна дізнатись за посиланням.

Читайте також: У Запоріжжі створять новий центр для дітей