Астрологи попереджають, що в червні та липні запоріжців очікує непростий період

Попереду 3 затемнення: 5 червня – місячне, 21 червня – сонячне і 5 липня – знову місячне.

Крім того, у червні Меркурій пройде у своєму ретроградному русі, що викликатиме непорозуміння у стосунках, забудькуватість і неуважність, затримки в дорозі і прикрі помилки, також слід бути готовим до поломок техніки.

До слова, протягом 2020 року у різний період 8 планет – Меркурій, Венера, Марс, Юпітер, Сатурн, Уран, Нептун, Плутон – будуть ретроградними. (Ретроградність планети – це її зворотний рух по небу, що спостерігається з Землі). Це рідкісне явище. Вплив цих планет для кожного з нас буде індивідуальним, і залежить він від персонального гороскопу.

Доктор астропсихології, автор щорічного видання «Астрологічний календар для України» Олена Осипенко акцентує увагу на тому, що протягом всього періоду проживання коридору із 3 затемнень необхідно бути уважними до подій, які відбуватимуться у вашому житті. Ці знаки на вашому шляху не будуть випадковими.Олена Осипенко

«Уже за 3 дні до 5 червня можуть піднятися страхи, тривоги і сумніви. Тут кожному з нас важливо буде зрозуміти, що неприємні для нас життєві процеси відбуваються не через когось. Магніт, що притягує негатив в наше життя, знаходиться всередині нас самих», – вважає вона.

За її словами, внутрішньому стану може допомогти прибирання або розхламлення, наприклад, робочого столу або шафи з речами.

«Позбавтеся старого і непотрібного. Звільніть місце новому і необхідному. Із вдячністю до того, що служило вам колись – відпускайте його легко. Весь час фіксуйте свою увагу на позитиві, в жодному разі не конфліктуйте ні з ким», – радить астролог.

5 червня відбудеться напівтіньове місячне затемнення, точна фаза якого відбудеться о 22:12 за українським часом. Відзначається, що при ясній погоді ми зможемо на вечірньо-нічному небі спостерігати це красиве явище природи.

Людям, народженим з 3 по 9 червня та з 4 по 11 грудня, це дасть можливість внести в своє життя зміни, яких вони побажають.

«У точний момент будь-якого затемнення і плюс-мінус 1 годину формується програма, як мінімум, на рік, а, як максимум, – на 19 років вперед. І те, про що ви думаєте і те, що відчуваєте в цей час, формує далі ваше життя, емоційне і фізичне здоров’я. За годину до точної фази запаліть свічку і обійдіть свою квартиру, будинок, кімнату за годинниковою стрілкою, думайте тільки про хороше. Потім прийміть душ, краще контрастний – приведіть себе в бадьорий стан. Плани в місячне затемнення писати не потрібно. Це треба зробити на сонячне затемнення 21 червня», – розповідає вона.космос

Астролог додає, що з 18 червня до 12 липня Меркурій пройде у своєму ретроградному русі.

«Традиційно Меркурій відповідає за всі види зв’язку, включаючи переговори, прийом на роботу, навчання, редагування, дослідження, продажі та покупки. Будьте готові до різного роду поломок техніки, телефонів, затримок в дорозі, прикрих помилок. Багатьом, швидше за все, доведеться займатися ремонтом, налагодженням, усувати виявлені слабкі місця, переробляти певну роботу. Навколо все, в кращому випадку, буде рухатися повільно, а в гіршому – взагалі буксувати на місці, вимагаючи від вас додаткових інтелектуальних або фінансових витрат, щоб зрушити з місця», – прогнозує вона.

21 червня о 9:41 відбудеться кільцеподібне сонячне затемнення.

До змін в житті повинні бути готові люди, народжені з 18 по 24 червня, з 20 по 26 вересня, з 19 по 25 грудня та з 18 по 24 березня.

«До 20 червня включно слід підбити підсумки, віддати борги, пробачити кривдників і себе, якщо є почуття провини, зробити хороше прибирання навколо себе. Вам потрібно з максимально легкою душею і радісним настроєм підійти до моменту затемнення. Унікальна особливість його в тому, що відбуватиметься воно в день літнього сонцестояння, коли найдовший день у році. Це додасть сонячному затемненню особливої сили», – підсумовує Олена Осипенко.

Астролог каже, що дуже важливо зустріти це затемнення без образ на близьких і коханих людей, в колі своєї родини.

Четверте затемнення року буде напівтіньовим місячним і станеться в повний місяць 5 липня. Область видимості його пошириться на американський континент і Західну Африку. Проте завдяки йому відчути зміни в житті зможуть ті, у кого день народження з 2 по 8 липня та з 1 по 7 січня.

«Місяць червень неймовірно насичений важливими космічними подіями. У період з 13 травня до 25 червня ми – всі жителі Землі – проходимо уроки ретроградної Венери. З 18 червня у ретроградної Венери прийме естафету ретроградний Меркурій і буде пригальмовувати наші з вами справи до 12 липня», – розповідає вона.затмение

За словами Олени Осипенко, у цей великий період несприятливо починати нові справи, робити дорогі покупки і укладати важливі контракти – у них майже завжди складна доля.

Так, за можливості перенесіть свої важливі події на наступний сприятливий астрологічний період з 13 липня по 9 вересня.

«Якщо не виходить відкласти важливі справи на інший період, то в крайньому випадку використовуйте: 1, 8, 11 (14:00-18: 00), 12, 16 (після 12:40), 24 (9:15-20:40), 26, 27 (до 18:00), 29 (до 14:20) червня», – радить астролог.

Олена Осипенко зазначає, що в період ретроградної Венери (з 13 травня по 25 червня) майже завжди виходять на поверхню складнощі у взаєминах з людьми. Вихід тут один – вчитися любити і приймати людей, які вас оточують, такими, якими вони є.

Всього у 2020 році відбудеться 6 затемнень, і це більше, ніж зазвичай. Затемнення 2020 року можуть мати вирішальне значення в житті для народжених:

з 26 жовтня 1954 по 15 жовтня 1955;

15 березня 1964 по 3 березня 1965;

з 30 травня 1973 по 19 липня 1974;

з 13 жовтня 1982 по 25 вересня 1983;

с 2 березня 1992 по 18 лютого 1993;

з 3 травня 2001 по 15 квітня 2002 року.

Читайте також: Як змінилось ставлення українців до коронавірусу