Відновлюється рух поїзду із Запоріжжя до Одеси

Тепер поі?зд «Запоріжжя — Одеса» курсуватиме по парних числах, починаючи з 24 липня, а з Одеси в зворотному напрямку — з 25 липня. Традиціи?но квитки можна придбати в інтернеті або в касах на вокзалі, і?х продаж починається за 45 днів до відправлення. Краще купувати квиток раніше, щоб обрати кращі місця.

Поїзд із Запоріжжя до Одеси курсує приблизно 15 годин, а вартість квитка починається від 239 грн.

Нагадаємо, через поширення коронавірусу, всі поі?зди проходять посилену дезінфекційну обробку перед та після рейсу. Пасажирам слід дотримуватися всіх карантинних заходів задля уникнення захворювання.

Перед посадкою потрібно одягти захисну маску, пройти температурний скринінг при вході на вокзал та при посадці до вагона, обробляти руки санітайзерами, які встановлені в кожному вагоні та слід менше пересуватися по вагонах. Тимчасово у поїздах не пропонуватимуть напої та кондитерські вироби. А окріп за потреби наливатимуть пасажирам у власний посуд.

Раніше сайт “Запорозька Січ” писав, що з 2 серпня Wizz Air планує запустити прямий рейс із Запоріжжя в Дортмунд. Попереду – рейси до Відня, Вільнюса, Вроцлава, Гданська та Кракова.

Читайте також: Як із Запоріжжя злітати до Києва