У Запоріжжі вдруге відбувся міський турнір з гри «Що? Де? Коли?»

Цього року за звання найрозумніших змагалися 800 людей у складі 140 команд. У грі приймали участь запоріжці різного віку та професій. Були і новачки, і досвідченні гравці.

гд

Гра проходила у два тури. Учасникам треба було дати відповіді на 30 запитань. Команди, які набирали однакову кількість очок, відповідали на додаткові питання.

гд3

Серед учасників гри «Що? Де? Коли?» був заступник міського голови Анатолій Пустоваров.

гд2

– Минулого року в «Дубовці» вперше пройшов відкритий масовий турнір «Що? Де? Коли?». Ми переконалися, що запоріжці вміють і люблять вирішувати інтелектуальні задачки, і вирішили проводити такі ігри в місті частіше, – зазначив Анатолій Пустоваров.

гд4

У цьогорічному турнірі перемогли: команда «Чарлі Чу-Чу» – перше місце,  «Bahus Crew» – друге та  «High Hopes Dark Side» – третє. Кращі гравці отримали грамоти, кубки та призові наручні годинники, повідомляє сайт мерії Запоріжжя.

Нагадаємо, на цьому турнірі запоріжці планували встановити рекорд України та зібрати максимальну кількість команд. Але цього року побити рекорд харків’ян, які зіграли в «Що? Де? Коли?» одночасно 300 командами, не вдалося.