У Запоріжжі триває підготовка до масштабного музичного фестивалю просто неба

31 серпня та 1 вересня в Запоріжжі відбудеться музичний фестиваль Khortytsia Freedom. Цього року на трьох сценах виступатимуть більше 30 популярних українських виконавців. У рамках фестивалю також працюватимуть фудзони від кращих закладів з усієї країни, дитячі атракціони та розваги, а також цікаві фотозони.

Як писав сайт «Запорозька Січ», на Khortytsia Freedom виступатимуть гурт KARNA ? гуцул-метал ? КАРНА, Alyona Alyona, Green Grey. Запоріжці також зможуть насолодитися хітами MOTANKA, EPOLETS, YUKO, Був’є, Folknery, Чумацький Шлях CH.SH., Pianoбой та інших відомих українських виконавців. До речі, їх люди можуть обрати самі.

Організатори фестивалю отримали дуже багато заявок від українських виконавців, які хочуть взяти участь у Khortytsia Freedom . Тепер запоріжці зможуть обрати того, кого вони хочуть побачити та почути на головному музичному фестивалі міста. Для цього слід проголосувати тут до 2 серпня.

Нагадаємо, Khortytsia Freedom проведуть у Запоріжжі вже вдруге. Минулорічний фестиваль відвідали більше 50 тис. людей, на двох сценах виступили 22 виконавці. Цього року він стане ще масштабнішим.

Фестиваль відбудеться в парку Металургів ім. Сацького (біля планетарію). Вхід вільний.

Читайте також: Тисячі запоріжців відсвяткували День металурга.