Перелік лікарських засобів за програмою “Доступні ліки” поповнили 7 нових препаратів

У міністерстві охорони здоров’я затвердили новий перелік лікарських засобів за програмою «Доступні ліки». До нього включили 7 нових препаратів. Загалом у реєстрі  246 лікарських засобів. З них 77 видаються безкоштовно, інші – з незначною доплатою. Про це повідомляє пресслужба запорізької облдержадміністрації.

Загалом у переліку доступних лікарських засобів 187 – для лікування серцево-судинних захворювань, 43 – діабету ІІ типу, 15 – бронхіальної астми та один лікарський засіб для лікування ревматичних хвороб. На сьогодні в Україні більше 2,19 млн пацієнтів отримали ліки за програмою реімбурсації. Загалом відпущено понад 14,38 млн е-рецептів

Нагадаємо, рецепти на отримання ліків за програмою виписує в електронному вигляді сімейний лікар, терапевт та педіатр. Отримати лікарські засоби пацієнт може в будь-якій аптеці країни, яка має позначку “Доступні ліки”, без прив’язки до місця проживання. Для зручного пошуку запоріжці можуть скористатися онлайн-сервісом, який містить пошукову таблицю та інтерактивну мапу з аптеками-учасницями урядової програми.

Читайте також: За якими правилами можуть працювати запорізькі фітнес-зали та басейни