В Заводському районі фактично завершили першу чергу реконструкції скверу 30-річчя визволення України

Цей парк є улюбленою зоною відпочинку багатьох мешканців району. Він з’явився в Заводському районі близько 30 років тому, з того часу жодних реконструкцій в ньому не проводилось. Минулого року за дорученням мера Запоріжжя Володимира Буряка тут розпочали масштабну реконструкцію. В першу чергу роботи виконувались ділянці на площі 2 га, що розташовані між вулицям Вроцлавською, Молодіжною, Добровольчих батальйонів.

Це найбільш відвідувана частина частина скверу. Після проведених робіт вона кардинально змінила свій вигляд. Тут замінили більше 80 опор зовнішнього освітлення, уклали понад 7 тисяч кв м тротуару, засіяли майже 13 тисяч кв м газону та облаштували для нього автоматизовану систему поливу. встановили нові лавки та урни. Реконструкцію проводили так, аби зберегти існуючий ландшафт та зелені зони. повідомляє пресслужба міськради.

– За основу взяли існуючий тут ландшафт, облаштувавши на цій ділянці сучасний сквер. Збережено зелені насадження, засіяно травою газони. Поміняли освітлення. Вже у найближчий час встановимо тут відеокамери програми «Безпечне місто», – розповів Володимир Буряк.

Наступного року реконструкцію планують продовжити та впорядкувати другу ділянку скверу.

– Зараз важливо зберегти те, що тут було зроблено, у тому числі і від вандалізму. Адже всі ці проєкти ми реалізуємо за кошти громади міста. Це роблять не міський голова та окремі депутати. Саме праця кожного запоріжця сприяє наповненню міського бюджету, гроші з якого йдуть на реалізацію таких проєктів, – наголосив Володимир Буряк.

Нагадаємо, сучяасного вигляду також набув і сквер в Олександрівському районі. Там завершили основні роботи, залишилось лише встановити скільптуру піонерів, яка й дала назву парку. Локація приємно вражає відвідувачів не лише кофортом, а й археологічною знахідкою, яку виявили під час реконструкції – сходами до лавки Нижнього Гостинного ряду Торгових рядів.

Як писав сайт “Запорозька Січ”, за останні роки в містті суттєво побільшало гарних та сучасних локацій для відпочинку запоріжців. Зокрема такі знакові локації як сквер Театральний сквер Піонерів, парки Вознесенівський, Гагаріна, проспекти Маяковського, Металургів, Правобережний пляж стають окрасою не лише району, а й всього міста.

Читайте також: Запорізькі ДЮСШ отримали приємні подарунки до нового навчального року