У травні серед нових машин найпопулярнішою була Kia Sportage

Саме ця модель позашляховика залишається улюбленою серед запоріжців вже не перший місяць. Якщо у квітні Kia Sportage придбали 20 людей, то в травні – 26. Популярними також були Toyota RAV4 (15) та Renault Sandero (14). А ось Renault Logan хоча і залишається в п’ятірці лідерів, але попит на це авто дещо зменшився. У травні його придбали 11 людей. Минулого місяця запоріжці також обирали кросовер Nissan QASHQAI. Автомобілі цієї марки придбали 10 автолюбителів.

Screenshot_152

Всього у травні в Запоріжжі придбали 200 новеньких автомобілів на суму понад 4 млн доларів. Середня вартість однієї машини сягає 22 тис. доларів, що на 10 тис. менше ніж у квітні.

У Запоріжжі в травні серед популярних моделей також можна виділити Skoda Octavia, Toyota Camry, Audi A8 і Volvo S90. Такі дані оприлюднили на сайті з продажу автомобілів RST.ua.

Разом з тим, улюбленою маркою автомобілів запоріжців залишається Renault. У травні мешканці Запоріжжя саме на ці авто витратили близько 600 тис. дол. та купили 39 автівок. Популярністю також користувалися автомобілі марок Kia та Toyota.

Нагадаємо, в Запоріжжі перекрили рух по вулиці Перемоги, а також рух транспорту обмежено на греблі Дніпрогес.

Читайте також: У Запоріжжі подорожчає холодна вода.