Процедуру зміни або визначення виборчої адреси необхідно пройти до 9 вересня

З 1 липня всі запоріжці, які проживають не за місцем реєстрації, або взагалі її не мають, можуть змінити свою виборчу адресу, щоб отримати змогу проголосувати на місцевих виборах.

Змінити виборчу адресу можна онлайн. Для цього ЦВК запустила спеціальний електронний сервіс. Про це повідомляє пресслужба Міністерства цифрової трансформації. Заяву на зміну виборчої адреси можна подати через особистий кабінет виборця за посиланням. До заяви необхідно прикріпити:

  • договір оренди житла;
  • документ, який засвідчує здійснення виборцем підприємницької діяльності за певною адресою;
  • документ про право власності на житло; довідка ВПО (переселенця);
  • документ, що засвідчує здійснення виборцем догляду за особою, місце проживання якої зареєстровано за певною адресою;
  • документ, який засвідчує перебування виборця у шлюбі або у родинних стосунках із особою, місце проживання котрої зареєстровано за певною адресою.

Нова адреса буде визначена як постійна. Повторно її змінити можна буде не раніше, ніж через півроку.

Також змінити виборчу адресу можна безпосередньо у відділі ведення Державного реєстру виборців за місцем фактичного проживання. Для цього необхідно подати заяву з копією документів, що підтверджують проживання за вказаною адресою. Також при собі необхідно мати паспорт та оригінал документів. Зміна виборчої адреси триває протягом 15 днів. Про відповідне рішення Відділ ведення ДРВ повідомляє через електронну пошту або через сповіщення за новою виборчою адресою. received_2626784177609921

Читайте також: Володимир Буряк звернувся до запоріжців