Міський голова Олександр Сін звернувся до запорізьких підприємств, представників малого та середнього бізнесу з пропозицією надати допомогу комунальним службам у прибиранні міських тротуарів, зупинок громадського транспорту, доріг від льоду, обробці їх протиожеледними матеріалами.
Міський голова висловив упевненість, що запоріжці спільними зусиллями зможуть вирішити проблему зледенілих внутрішньоквартальних доріг, тротуарів і доріг приватного сектора.
Одними з перших на звернення Олександра Сіна відгукнулися представники комбінату “Запоріжсталь”. З ініціативи депутата міської ради Сергія Пшигоцького підприємство надало допомогу житловим організаціям посипальними матеріалами.
До прибирання льоду і обробки вулиць протиожеледними матеріалами залучилися не тільки двірники, ЖЕУ, а й самі запоріжсталівці. Роботи проводилися на бульварі Шевченка, вулиці Нижньодніпровській та інших територіях, які входять в округ депутата Сергія Пшигоцького.
“Сподіваюся, що наші дії стануть прикладом для інших запорізьких підприємств, установ і організацій”, – зазначив депутат Сергій Пшигоцький.