Як уже помітили наші читачі, ми намагаємося творчо спілкуватися з газетами західного регіону України. Сьогодні до нас приєдналася газета Львівської області, з міста Стрий – «Фортуна». З 23 по 25 вересня в Стрию, на кордодромі, який розташований на центральному міському стадіоні “Сокіл”, відбулися міжнародні змагання – “Гран-Шлем Європи” з автомодельного спорту – “Великий Кубок Європи-2016”.

В цих змаганнях прийняв участь і наш земляк із Запоріжжя Олександр Сенченко, і навіть, став переможцем у своєму класі автомоделей Слід зазначити, що ці змагання проводяться в Стрию з 2005 року. У цьогорічних стартах взяли участь понад 50 автомоделістів з Естонії, Італії, Литви, Німеччини, Польщі, Росії, Угорщини, України та Швейцарії. У складі збірної України виступали спортсмени з Вінниці, Дніпра, Запоріжжя, Києва, Львова, Стрия, Тернополя, Хмельницького, Христинівки та Умані.

Переможцями фінального етапу “Гран-Шлему Європи-2016” у кожному з класів моделей стали: клас 1 – Райн Тедер (Естонія), клас 2 – Едвард Штеллінг (Литва), клас 3b – Микола Кубасов (Росія), клас 3 – Андрій Якимів (Україна), клас 4 – Тоні Сепп (Естонія), клас 5 – Міхаель Шмутц (Швейцарія).

А ось трійка призерів загального заліку “Великого Кубка Європи-2016”: клас 1 – Андрій Якимів (Україна), клас 2 – Мануель Фінн (Німеччина), клас 3b – Ігор Сафіяник (Україна), клас 3 – Андрій Якимів, клас 4 – Тоні Сепп (Естонія), клас 5 – Міхаель Шмутц.

Паралельно з міжнародними змаганнями проходив «Кубок України–2016». Трійка призерів в особистому заліку класу Е-5, де виступав наш земляк:

Олександр Сенченко (Запоріжжя), Дмитро Глухов (Тернопіль), Юрій Лисак (Стрий).

У загальнокомандному заліку володарями Кубка України 2016 року вже вкотре стали автомоделісти Стрийської СТК ТСО України – 1851 очко. Друге місце посіла команда Хмельницького МК ТСОУ, третє – команда Тернополя.

Переможці та призери «Великого Кубка Європи» та «Кубка України 2016 року» були нагороджені кубками, медалями, грамотами, сувенірними табличками та грошовою премією.

Михайло ОЛІЙНИК, спеціально для «Запорозької Січі», фото автора