Цієї неділі у кіноклубі “Сходження” відбувся показ стрічки британського режисера “Війна проти всіх”. Стрічка стала другою у програмі фестивалю нового британського кіно. Незвичний кінофестиваль вже зібрав десятки прихильників у Запоріжжі та продовжує набувати ще більшої популярності.

Стрічка “Війна проти всіх” британського режисера Джона МакДони стала другою у програмі Запорізького фестивалю нового британського кіно. Ексклюзивну ліцензію на її показ з українським дубляжем кіноклуб “Сходження” отримав від Британської ради.

– З ними співпрацюємо для того, щоб отримати сучасні фільми. І мало того, вони докладають своїх зусиль для того, щоб дублювати або субтитрувати фільми українською. Тобто ми можемо отримувати сучасний продукт у відповідності до всіх законі. Оскільки Британська рада працює вже 25 років в Україні, вони вирішили докласти зусиль для того, щоб показати сучасне британське кіно українцям, – розповідає президент кіноклубу «Сходження» Ігор Гармаш.

У стрічці розповідається про двох корумпованих поліцейських із Нью-Мексико. Вони шантажують і підставляють кожного злочинця, якому не пощастило перейти їм дорогу. Проте одного дня у їх відділку з’явився конкурент – колега, який ще більш нахабно порушує закони та має зв’язки у злочинному світі. Головні герої фільму виявилися в дивному становищі — борючись за власні інтереси, вони одночасно борються за справедливість.

Усі фільми фестивальної програми досить різні, проте всі вони мають резонансну для Британії соціальну складову. До того ж кіноклуб, на відміну від кінотеатру, дарує своїм відвідувачам унікальну можливість долучились до обговорення стрічки, дізнатись більше про її акторів та режисерів, як знімалася стрічка та багато іншого. Ця традиція є найулюбленішою серед постійних відвідувачів.

Покази британського кіно проходитимуть до 25 лютого кожної неділі о 18.00.