У запорізькому обласному художньому музеї проводиться майстер-клас з писанкарства.

1491683675_p1570918_resultМи завжди кудись біжимо та запізємось й навіть у таке велике свято не завжди знаходимо хвилинку на творчісь. Зараз крашенки частіше одягать у яскраву поліетилненову картинку й усе – готово.

У Запорізькому обласному художньому музеї вас навчать підійти до процесу творчо: 15 квітня відбудеться майстер-класи зі створення бойківських або лемківських писанок – їх зробити легше, ніж класичні. Директор музею Інга Янкович з більш ніж 20-річним стажем писанкарства може створити саму складну писанку і навчити новачка зробити просту.

Як зробити писанку швидко

Найпростіший рецепт писанки – беріть воскові крейди або шматочок свічки, малюйте на шкаралупі і опускайте яйце в барвник, – розповідає Інга Янкович. – Потім можна витерти насухо, ще помалювати і опустити в більш темний барвник. Віск з яйця прибирати не треба.

Майстер-клас з питвосанкарства відбудеться 15 квітня, початок о 11.00. Адреса художнього музею: вул. Незалежності України, 76-б. Час роботи: з 10.00 до 18.00. Вихідні: неділя, понеділок. Вартість матсер-класу (матеріали будуть надані) – 30 грн. Квитки на виставки: 10 грн., пільговий — 5 грн. Телефон для довідок 233-61-93.