Четвертий рік поспіль в Запоріжжі та області проходить єдиний в Україні благодійний телемарафон до Дня Збройних Сил. Городян запрошують долучитися до акції, та надати підтримку запорізьким захисникам.

Кошти марафону спрямовують на адресну допомогу колишнім солдатам, у першу чергу, інвалідам та пораненим, родинам загиблих героїв, ветеранам, які потребують поліпшення соціально-побутових умов або потрапили у складні життєві ситуації. Запорізькі захисники за підсумками марафону також зможуть отримати гроші на вартісне лікування або складні операції.

Рахунки марафону вже відкриті, долучитися може кожен охочий.

Минулого року телемарафону, який проводиться до Дня Збройних сил, зібрав 1,1 млн. грн. Завдяки цим коштам було надано допомогу 320 АТОвцям з усіх міст та районів області.

Збір коштів триватиме до 6 грудня. Детальну інформацію щодо збору коштів та реквізити для оплати можна дізнатись у організаторів –  обласної координаційної ради учасників Антитерористичної операції. Контактна особа – Слива Юлія Олександрівна, тел. 0671272973.

Реквізити для участі в благодійному марафоні:

  • одержувач коштів – громадська організація «Запорізька міська організація ветеранів АТО»
  • розрахунковий рахунок – 26003055740780 в АТ «Приватбанк»
  • код ЄДРПОУ банку – 14360570
  • код ЄДРПОУ організації – 41730055
  • МФО – 313399
  • призначення платежу – участь в обласному благодійному марафоні до Дня Збройних Сил України від (назва підприємства, установи, організації, дані фізичної особи) для (назва району, міста обласного значення, громади).