У Палаці культури «Титан» відбувся ретроспективний концерт «Не покидай мене, любове!» співака і композитора Анатолія Сердюка. Подія була приурочена до Дня Перемоги. Концерт розпочався із вальсів.

– Дякую всім, хто прибув на моє запрошення, – звернувся до глядачів Анатолій Васильович. – Сьогодні напередодні Свята примирення і Перемоги, ми переосмислюємо суть 9 травня, бо на сході України йде війна. У цьому прекрасному залі присутні учасники АТО, військовослужбовці 55-ї артилерійської бригади, ветерани Прикордонних військ, «афганці» та ветерани журналістики. Я присвятив програму своїм батькам – у мене тато був фронтовиком і закінчив війну в Австрії в 1945 році. Крім військових, вклоняюся й представникам трудового фронту, які допомагали в тилу боротися з ворогом.

Після спільного виконання пісні «Катюша» співак пожартував, що багато людей вже проковтнули по сто грамів горілочки. Заслужений діяч мистецтв України Анатолій Сердюк не цурався вийти і в зал до своїх шанувальників.

На сцені виступило й подружжя Вікторія та Юрій Сазонови, котрі прожили разом 52 роки, виконали російську пісню «Седина».

Завершився концерт «Золотим танго» і піснею «Боронем рідний край». Концерт пройшов у супроводі ансамблю танцю «Ритми молодості» під керівництвом Олексія Матвієнка. Немало пісень із Анатолієм Васильовичем у тандемі виконувала чарівна Ольга Шаталова.

По закінченні заходу бажаючі шанувальники творчості співака і композитора Анатолія Сердюка мали можливість придбати його авторські диски.

Юрій ЮРИК