У перший день весни у виставковому центрі «Козак-Палац» розпочнеться 32-а спеціалізована виставка будівельних технологій та матеріалів «Домострой-Весна-2018». Організовує захід Запорізька торгово-промислова палата за підтримки Запорізької облдержадміністрації, Запорізької обласної ради, Турецько-української бізнес-асоціації TUID, профільних відомств та асоціацій.

У виставці візьме участь представницька делегація Турецької Республіки. 2 березня о 10.00 у конференц-залі «Козак-Палац» відбудеться Українсько-турецький круглий стіл. Учасники обговорюватимуть економічну співпрацю та В2В-перемовини.

Однак, близько 70% учасників – українські компанії-виробники продукції та послуг. Зокрема мромислово-комерційна фірма «Мотор» представить відвідувачам всі переваги технології «Розумний дім» – інтелектуальну систему управління, що забезпечує автоматичну роботу всіх систем життєзабезпечення та безпеки, а також – впровадження комплексних рішень електропостачання, опалення, вентиляції.

Про свій досвід у енергоефективності та енергозбереженні розкажуть підприємства «Зелена система», «Теплостар», «Термотехнології». Також проводитимуться спеціальні семінари від компаній-учасників «АКВА-Імперія», «ТЕХ-БУД» та «Зелена система».

Братимуть участь у виставці і представники науки. Факультет архітектури та дизайну ЗНТУ представить власні дизайнерські роботи у рамках конференції «Будівництво і дизайн: матеріали, технології, оптимізація».

Виставка працюватиме:

1-2 березня з 10.00 до 17.30

3 березня з 10.00 до 15.00