У суботу, 4 червня, на третьому поверсі збудованого ще 1893 року парового млина підприємця німецького походження Германа Нібура, який давно вже не функціонує за призначенням, відбулося відкриття арт-центру «LOFT МЛИН».

Одразу слід зазначити, що вигляд колишніх виробничих цехів – зовсім не естетичний. І організатори це навіть підкреслюють, оббиваючи зі стін залишки штукатурки. Можливо, в цьому щось є – показати прекрасне в невпорядокованому хаосі повсякдення.

У нас усе на громадських засадах, – розповідає голова громадської організації «Креативна платформа» Олександр Динник, – Тут цікаве місце. Правда, на жаль, колись станки, певно, порізали на метал. Ми б їх залишили в якості музейних експонатів. Але залишилися тільки технологічні отвори від обладнання.

Уже зараз «LOFT МЛИН» організував дві фотовиставки й виставку живопису. Я б сказав більше, тут майже кожна річ – арт-експонат. А ще в день відкриття цікаву розповідь на історичну тематику зробив краєзнавець Роман Акбаш. Відбувся концерт запорізької групи Madjah`s.

А ще тут планується проводити майстер-класи, фотосесії і таке інше.

Адреса арт-центру «LOFT МЛИН»: вул. Сергія Серикова, 30. Від автовокзалу піднятися 300 метрів вгору, в напрямку Космічного мікрорайону. 5-поверхову зелену будівлю старого млина видно здалеку. Ще один орієнтир – мурал з портретом Надії Савченко.