14657Запорізькі платники у січні 2017 року перерахували близько 26, 5  мільйона гривень військового збору (без даних підприємств, які обслуговуються в Запорізькому управлінні Офісу великих платників податків ДФС). Порівняно з аналогічним періодом минулого року сума зросла на 7 мільйонів зазначила в. о. начальника Головного управління УКРІНФОРМ в Запорізькій області Юліана Козаченко:

  • Надходження збільшились через підвищення мінімальних заробітних плат, 1,5% з яких йдуть в бюджет у вигляді військового збору. У нас є підстави для оптимістичних прогнозів щодо динаміки збільшення в наступних періодах. Адже додаткові резерви залучення коштів полягають в детінізації зарплат, легалізації найманої праці та залучення до оподаткування тих, хто не платить податки з доходів.

Найбільші суми збору забезпечені серед територій, які обслуговує Запорізька ОДПІ (м.Запоріжжя) – в січні виплачено понад 14 мільйонів або 53% від загальних надходжень, платники Енергодарської ОДПІ 3,4 мільйона направили, Мелітопольського – 3 мільйони, Бердянського – майже 2 мільйони, Пологівського ОДПІ – 1,5 мільйона гривень.