Новый точечный рисунок Цієї суботи в одному з найбільших кінотеатрів мешканці міста прийняли участь в незвичній благодійній акції. Глядачі безкоштовно продивились фільм на підтримку Олега Сєнцова.

Нагадаємо, що Олег Сєнцов це український письменник, кінорежисер якого у 2014 році після захоплення кримського півострова затримали російські поліцейські по звинуваченню у терористичній діяльності. Осудили хлопця вже наступного року на 20 років позбавлення волі, чим викликали незадоволення колег із різних куточків планети.

6b51c5a6a5e883a6e0f8ce6427599e4a_XL-1024x563Фільм знав Аскольд Куров та представив його на Берлінському кінофестивалі цього року.

Після фільму, пройшла пресс-конференція за участ директора кінотеатр Довженко Людмили Зеленюк та сестри Олега Сєнцова – Наталії Каплан.

Жінка  розповіла, що брату не легко, адже умови затримання жахливі та незважаючи ні на що  – він продовжує працювати й налаштований зняти фільм, коли повернеться на волю. Наталія Каплан сподівається, що за такої підтримки від режисерів та звичайних людей є надія, що Олега звільнять.

Запоріжці передали листи для українського полоненого, а також передали кожен від себе кошти на допомогу Олегу Сєнцову.