З 1 жовтня запорожців запрошують взяти участь в голосуванні для визначення кращих проектів «Громадського бюджету, які в 2017 році профінансують з міського бюджету. Голосування буде проходити до 30 жовтня.

Цього року на сесії Запорізької міської ради було затверджено положення про Громадську бюджеті. Запорожці вперше отримали можливість запропонувати для реалізації за кошти міського бюджету свій власний проект, спрямований на поліпшення зовнішнього вигляду Запоріжжя, умов проживання в місті і так далі.

З 1 по 20 липень городяни подавали для розгляду свої пропозиції. Відбір проектів проводив Координаційна рада з питань Громадської бюджету, більшу частину якого склали запорізькі громадські працівники.

Тепер проекти-переможці, які профінансують з міського бюджету в 2017 році, визначать самі запорожці. З поданими і відібраними для голосування проектами можна ознайомитися на офіційному порталі Запорізької міської влади (www.meriazp.gov.ua) в розділі «Громадський бюджет».

В рамках «Громадського бюджету» на реалізацію проектів передбачається направити 5 млн. грн. Вартість одного проекту може становити до 300 тис. грн., спільних  – до 1 млн. грн.

Проголосувати за вподобаний проект можна буде в пунктах голосування і через Інтернет.

Пункти для голосування будуть розміщені в будівлі Запорізької міської ради (пр. Соборний, 206, 1 поверх, кабінет 115/3, управління внутрішньої політики, преси та інформації Запорізької міської ради) та в приміщеннях районних адміністрацій Запорізької міської ради.

Олександрівський район – районна адміністрація Запорізької міської району по Олександрівському району (вул. Олександрівська, 26, кабінет №36).

Вознесенівський район – районна адміністрація Запорізької міської району по Вознесенівський району (вул. Сєдова, 5, кабінет №36).

Дніпровський район – районна адміністрація Запорізької міської району по Дніпровському району (вул. Бородінська, 1а, кабінет №304).

Заводський район – районна адміністрація Запорізької міської району по Заводському району (вул. Л. Чайкіної, 56, кабінет №209).

Комунарський район – районна адміністрація Запорізької міської району по Комунарському району (вул. Чумаченко, 32, кабінет №304).

Хортицький район – районна адміністрація Запорізької міської району по Хортицькому району (бул. Будівельників, 19, кабінет №203).

Шевченківський район – районна адміністрація Запорізької міської району по Шевченківському району (пр. Моторобудівників, 34, кабінет №211).

Голосувати можна буде в робочі дні з 9:00 до 18:00.

Також з 1 по 30 жовтня за проект можна буде підтримати на офіційному порталі Запорізької міської влади (www.meriazp.gov.ua), за допомогою спеціально розробленого модуля.