Розглядається справа 30-річного водія БМВ Дениса Бондара, який скоїв резонансну ДТП 28 липня на вулиці Європейській у Комунарському районі Запоріжжя.
Одна людина загинула на місці, двоє померли в лікарні, ще двоє людей отримали важкі травми.

29 липня Ленінський районний суд обрав для підозрюваного запобіжний захід у вигляді тримання під вартою строком на 60 діб. Адвокати водія Дениса Бондаря, якого підозрюють у скоєнні смертельної аварії, наполягають на пом’якшенні запобіжного заходу. Вони прагнуть змінити слідчий ізолятор на домашній арешт, – повідомляють кореспонденти Суспільного, які побували на судовому засіданні.

Справу розглядає апеляційний суд Запорізької області.

На відеоконференції підозрюваний, 30 річний водій БМВ Денис Бондар. Чоловік визнає свою провину та просить пробачення.

“Я шкодую про вчинене. Це була випадковість, я цього не хотів. І щиро прошу вибачення у всіх потерпілих. А також підтримую слова моїх адвокатів і прошу змінити тримання під вартою на домашній арешт аби працювати”, — каже він.

Адвокат підозрюваного Ігор Гребнєв наголошує, що вийшовши на роботу його клієнт зможе допомагати членам своєї родини: матері, дружині та двом дітям.

“Запобіжний захід — це не покарання. Він застосовуються, аби не виникло жодних ризиків”, — каже адвокат.

Він додає, що Денис Бондар готовий сплатити за лікування травмованим, а також моральні збитки родинам загиблих в аварії:

“Ми ведемо з усіма потерпілими розмови, щодо відшкодування у тому розмірі, який вони зазначають. Він нормальна адекватна людина, він з перших днів допомагав армії, волонтерам, він дуже тісно співпрацює з благодійними фондами”.

Не проти пом’якшення запобіжного заходу висловились і троє представників постраждалих, що отримали грошову компенсацію. Ще двоє просять залишити водія під вартою.

“Частково допоміг “Зеленбуд”, частково операцію оплатив водій, ну його родичі. 30 100 це перша операція, а друга — 60 800. Поки ми в лікарні. Не знаю наші перспективи. Сказали динаміка добра, він ще молодий. У нього таз зламаний у 4 місцях, стегнова кістка. Був весь на балках. Травма була біля скроні. Зуби вибиті, майже їх немає. Як дідусь. І у нього ще забій грудної клітини. У нас взагалі повністю немає грошей. Оце, що вони дали й усе”, — каже дружина травмованого у ДТП Ольга.

Не одержала компенсацію жінка, що у ДТП отримала тілесні травми середнього ступеня важкості, а також мати загиблого хлопця — розповів їхній представник у суді Євген Барановський.

“Потерпілі хотіли б аби суд вирішив це питання самостійно: змінювати чи не змінювати запобіжний захід. Якщо підозрюваний не відшкодовував завдану шкоду, завдані збитки то казати, що він здійснив всі кроки аби пом’якшити свій запобіжний захід — поки що рано це казати”, — зазначив він.

За клопотанням адвоката водія Дениса Бондаря у судовому засіданні щодо пом’якшення запобіжного заходу оголошена перерва до 12 вересня.

Якщо провину водія доведуть йому загрожуватиме покарання від п’яти до десяти років ув’язнення, а також позбавленням водійських прав на 3 роки.