Удень інспектори отримали виклик на службовий планшет про те, що заявник переслідує підозрюваних у крадіжці мобільного телефону. Коли з чоловіком зв’язалися патрульні, той пояснив, що підозрювані сіли в автомобіль ВАЗ та їдуть в бік Ювілейного проспекту.
Поліцейські зупинили автомобіль, у салоні транспортного засобу знаходився водій та дві пасажирки. На місце зупинки автомобіля одразу підійшов заявник та прямо вказав на жінок, які знаходились в автомобілі ВАЗ. Він сказав, що це саме вони вкрали на ринку мобільний телефон у його дружини два тижні тому.
Інспектори одразу запропонували всім учасникам події проїхати до Хортицького відділку поліції для з’ясування всіх обставин. Екіпаж вирішив супроводити автомобіль ВАЗ до відділку поліції. Після чого одна з пасажирок викинула на землю мобільний телефон, а водій автомобіля почав рух та намагався втекти. Одразу після початку руху автомобіль зупинив інший екіпаж, який знаходився поруч. На місце викликали слідчих для подальшого з’ясування обставин.
Поки патрульні знаходилися на місці події зі слідчими, до Хортицького відділку поліції з заявою звернулася ще одна жінка, у якої на ринку також поцупили телефон. За описом телефон збігався з тим, що біля машини викинула підозрювана в крадіжці. Походження виявлених предметів і всі обставини події встановлять слідчі.