У Запоріжжі відбувся масштабний форум – з’їзд партії Володимира Буряка «Єднання», який зібрав однодумців з багатьох громад Запорізької області

На з’їзді обговорили стратегічний план розвитку Запоріжжя та регіону на 10 років, а також дали старт новому етапу активного партійного будівництва та налагодженню багатовекторних міжрегіональних відносин.

Нагадаємо, що на минулих виборах тільки по Запоріжжю за партію проголосували близько 20%. Молода партія Володимира Буряка «Єднання» виявилася на першому місці, випередивши всі парламентські партії з багаторічною історією, величезними бюджетами, центральними ЗМІ, корпоративним і адміністративним ресурсом.

– Партія Єднання» зі старту увійшла в Запорізьку обласну раду, посівши четверте місце з 9 депутатами. Ми дуже гідно – з 12 депутатами – увійшли в Запорізьку районну раду. Більш того, наші депутати працюють в складі рад територіальних громад області: Кушугумської, Приморської і інших, що також вражає. Ну, і крім того, висуванець партії був обраний міським головою Запоріжжя в першому турі з 60% голосів. Хочу сказати величезне спасибі за підтримку. Зазначу, це відбувалося у важких політичних умовах, що також є серйозним показником успішної роботи. І підкреслю, що ми вже довели: партія «Єднання» – майбутнє всієї нашої області і запорука розвитку Запорізького регіону, – заявив у вітальному зверненні лідер партії «Єднання», міський голова Запоріжжя Володимир Буряк.

За підсумками виборів сформовані не тільки фракції партії «Єднання», депутати практично скрізь увійшли в коаліцію. Вже відкриті та працюють районні партійні організації, в які звертаються люди, охочі приєднатися до партії та вкласти свій внесок у розвиток регіону.

– Партія «Єднання» – партія нового типу. Наша сила – це люди, а рейтинги – це конкретні результати на конкретних територіях. Цим шляхом ми будемо рухатися і далі з подвоєною силою, – заявив Володимир Буряк.

Лідер «Єднання» підкреслив, що перша місцева запорізька партія повністю змінила політичну ситуацію та стала осьової партією в Запоріжжі. На відміну від парламентських проектів, партія «Єднання» націлена на новий формат роботи, спрямований на стрімкий розвиток міста та громад.

– Ми – не партія-одноденка або разовий передвиборний проект. Після виборів робота партії «Єднання» стала ще структурнішою та активнішою. Силу нам дають люди, наші запорожці, заради яких партія і працює. По всій країні регіональні партії стали справжнім трендом і переконливо засвідчили свою вагу на минулих виборах. Ми – ближче, зрозуміліше, авторитетніше, ніж представники розтиражованих київських проектів. І люди це розуміють. Ми живемо поруч з ними, ходимо одними вулицями, знаємо наші спільні проблеми і болі не з чуток. І вирішуємо ці питання – разом з людьми, – підкреслив Володимир Буряк.

Успіх партії вже назвали політичним феноменом. Однак зупинятися на досягнутому ніхто не збирається. На з’їзді було не тільки презентовано стратегічний план розвитку Запорізької області (на 5 і на 10 років), але і проголошено етап активного партійного будівництва. Партія повинна стати потужним захисником інтересів не тільки жителів Запорізького краю, а й інших регіонів країни.

Уже створені 14 обласних партійних організацій партії Володимира Буряка «Єднання» в Івано-Франківській, Київській, Львівській, Хмельницькій, Сумській, Житомирській, Закарпатській, Кіровоградській, Миколаївській, Херсонській, Чернігівській, Тернопільській, Полтавській і, звичайно, Запорізькій областях. І це тільки початок активної роботи.

Також на з’їзді прийнято низку важливих рішень, затверджено нову редакцію Програми і Статуту та символіку партії. «В основі діяльності ПП «Партія Володимира Буряка «Єднання» – сприяння стрімкому розвитку місцевого самоврядування та всіх територій, підвищення стандартів і поліпшення якості життя мешканців області, налагодження багатовекторних міжрегіональних відносин. Партія відкрита до співпраці з усіма здоровими і конструктивними силами регіону і України для досягнення поставлених цілей. Через «Єднання» – до процвітання регіону та України!», – сказано в резолюції з’їзду партії Володимира Буряка «Єднання».

Читайте також: Мер Запоріжжя розповів, у чому сила його партії «Єднання»