На благоустрій Молодіжного пляжу виділили 7,5 млн грн. Про це стало відомо в ході засідання виконкому.

Директор департаменту інфраструктури та благоустрою Запорізької міської ради М. Байло доповіла, що на пляжі буде влаштовано 5 доріжок від підпірної стіни до води плитами ФЕМ (фігурні елементи мощення), які поділять пляж на 5 зон.

В кожній зоні будуть встановлені: фонтанчик для води, ногомийка з душовим облаштуванням, два тіньових навіси, роздягальні, урни вдовж доріжок та біля роздягалень та навісів.

Вздовж підпірної стінки на пішохідній зоні встановлять 30 лавок та по 2 урни біля кожної лавки.

Крім того, на теріторії пляжу встановлять 2 модульних туалети з приєднанням до систем електропостачання, водопроводу та каналізації.

Для надання первинної медичної допомоги на території Молодіжного пляжу встановлять медичний з усім необхідним обладнанням обладнанням.

Для Центрального пляжу (ліва сторона) також придбають 70 буїв пляжних, 6 буїв контрольних, 40 одиниць якорів, канат та огородження для дітей 60м.

По Прибережній магістралі в районі Центрального  пляжу в м. Запоріжжі на суму 5 329,976 тис.грн. буде проведено капітальний ремонт тротуара та ділянки дороги з влаштуванням  паркувальних кишень.

На суму 602 тис.грн. по Прибережній магістралі в районі Центрального пляжу збудують мережі декоративного зовнішнього освітлення.