У середу відбулося засідання постійних депутатських комісій. На них, головним чином, розглядалися питання, що виносяться на майбутню сесію і стосуються фінансових проектів. Під час засідання постійної депутатської  комісії з питань життєдіяльності міста депутати міської ради розглядали проекти розподілу додаткових коштів.

Розглядаючи заходи з озеленення міста, депутати докладно обговорили  будівництво Ландшафтного парку вздовж Прибережної магістралі. На це заплановано загальний обсяг коштів у сумі майже 13,8 млн грн., в тому числі у 2016 році – 8, 7 млн грн. У голови комісії Олега Адаманова та депутата  Михайла Молчанова виникло питання, чому головним розпорядником бюджетних коштів-одержувачем бюджетних коштів є не лише  КП «Управління капітального будівництва», а й районна адміністрація Запорізької міської ради по Вознесенівському району. Депутатам надали пояснення, що адміністрація ініціювала будівництво, але гроші туди надходити не будуть.

Також у депутатів виникло чимало питань щодо проекту рішення міської ради про фінансову підтримку комунального підприємства «Муніципальна телевізійна мережа» (Телеканал «МТМ»). Телеканал планує розширювати свою трансляцію до 24 годин на добу, планується збільшити штат на 33 працівника. Сума підтримки – майже 1,5 млн. грн., тож депутати  вирішили докладно ознайомитися із тим, куди підуть ці кошти. Зокрема, в депутатів виникли сумніви, чи варто замовляти рейтингові заміри, які коштують 237 тис. грн. Депутати вирішили запросити на наступне засідання комісії керівництво телеканалу.

Дуже гостро постало питання, чому протягом майже року не пройшли тендери для проведення ремонтів житлових будинків, зокрема на бул. Бельфорському, 12. Це 16-поверховий будинок, знаходиться він у дуже поганому стані і потребує ремонту. Так само незрозумілим було для депутатів, чому не проведено тендери на ремонти аварійних балконів. Заступник міського голови Олексій Бородай, який взяв участь у роботі комісії, пояснив, що починається програма поетапного ремонту житлового фонду, і всі ці будинки увійдуть до неї. Але депутати наполягають, щоб ремонти було зроблено вже в поточному році.

Депутати комісії з питань життєдіяльності міста підтримали Програму соціального захисту дітей та розвитку сімейних форм виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, у Запоріжжі на 2016-2018 роки. Начальник служби у справах дітей Наталія Сиворакша розповіла, що така програма реалізується вперше, на обліку перебуває 1419 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей, які мешкають у сім’ях в складних життєвих обставинах.

У рамках програми пропонуються заходи, спрямовані на запобігання дитячої безпритульності та бездоглядності, на профілактику соціального сирітства та на реалізацію права кожної дитини на виховання в сім’ї, а також  на залучення до співпраці громадських та благодійних організацій, діяльність яких спрямована на соціальний захист дітей.

Напередодні 1 вересня буде проведено «Рейд-урок» – дітей, яких батьки не можуть або не хочуть забезпечити канцтоварами для школи, забезпечать хоча б мінімальним набором шкільного приладдя. До Дня Святого Миколая подарунки отримають діти з сиротинця «Сонечко» та притулку на вул. Узбекістанській. Також до цього свята має заселитися до власного будинку  дитячий будинок сімейного типу, родині Дмитрієвих зараз облаштовують помешкання в Тепличному селищі.