За результатами слідчо-оперативних заходів встановлено мешканця Донеччини, який ще з 2014 року почав працювати на бойовиків нзф «днр». На початку липня 2022 року його було призначено  начальником «Чернігівське відділення поліції УВС по м. Бердянську і Бердянському району». 

Перебуваючи на посаді він набрав особовий склад, з таких саме зрадників та колаборантів, яких було наділено повноваженнями діяти від імені фейкового правоохоронного органу. Його підлеглі виконувати завдання з придушення опору та залякування мешканців тимчасово окупованих територій Запорізької області через масові репресії, переслідування і незаконні затримання.

За даними слідства у Чернігівському районі Запорізької області мають місце непоодинокі випадки викрадення людей, до яких застосовувався психологічний тиск, насильство та погрози вбивства. Окрім того за вказівками псевдоначальника поліції його підлеглі займаються мародерством у помешканнях осіб, які у зв’язку з окупацією виїхали. Після так званих «слідчих дій» зникають коштовності, побутова техніка та інші особисті вартісні речі громадян. Встановлено факти тиску на власників місцевих сільгосппідприємств та підприємців з метою отримання відкупних за можливість працювати.

У ході досудового розслідування співробітниками СБУ зібрано беззаперечні докази злочинних дій начальника відділу поліції та йому повідомлено про підозру за ч. 7 ст. 111-1 КК України.
За вказаний злочин законодавством передбачене покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 15 років.

Викриття колаборанта здійснювалось співробітниками СБУ в Запорізькій області за процесуального керівництва Запорізької обласної прокуратури.