Засідання четвертої сесії міської молодіжної ради, що відбулося в приміщенні Запорізької міськради, відкрив міський голова Запоріжжя Володимир Буряк.

– Ви сьогодні будете обговорювати дуже важливі питання, – звернувся до молоді Володимир Вікторович, відкриваючи засідання, – які доведеться нам вирішувати тільки спільно. Для цього треба зробити так, щоб усі ваші ідеї та пропозиції було закладено до бюджету, який ми почнемо формувати в серпні, тобто цю роботу треба починати вже зараз.

Окремо Володимир Буряк зупинився на відсутності в Запоріжжі молодіжного центру, повідомивши, що зараз муніципальна влада та міськрада розглядають питання його розміщення.

– Це буде справжній молодіжний центр, де молодь буде обговорювати всі свої питання, – зазначив міський голова та урочисто вручив посвідчення та значки депутатам міської молодіжної ради.

Потім присутні обговорили результати роботи проектної комісії з аналізу стану програми молодіжного житлового кредитування, проектної комісії з питань підготовки молодіжних заходів «Ярмарок спорту», «Spring Fest», «100 днів літа», «День довкілля», щодо відновлення спортзалу боксу в гуртожитку «Запорізького коледжу Таврійського державного агротехнічного університету» тощо. Відбулося також нагородження переможців та призерів міських чемпіонатів з футболу та міні-футболу. Кубки та медалі командам вручив Володимир Буряк особисто.

Автор: Євген ПАНТЕЛЕЄВ