На сьогоднішній сесії міської ради планується дати дозвіл Міжнародному аеропорту «Запоріжжя» на отримання кредиту у сумі до 400 мільйонів гривень для продовження будівництва пасажирського терміналу.

Поки мова йде лише про дозвіл на отримання кредиту строком на 5 років. Про умови його отримання, відсотки можна буде говорити лише після проведення тендеру.

Кошти на продовження робіт передбачені у міському бюджеті. Однак  кредит має стати своєрідною підстраховкою для будівництва важливого для Запоріжжя об’єкта.

Отримання дозволу на кредит на суму 400 мільйонів гривень не означає, що аеропорт залучить кредитні кошти саме у цьому обсязі. Сума може бути і меншою. Все буде залежати від ситуації з виконанням робіт, обсягів фінансування будівництва з міського бюджету.

– Це дозволить нам не зупиняти роботи. У нас будуть всі можливості для того, щоб за два роки завершити будівництво нового пасажирського терміналу Міжнародного аеропорту «Запоріжжя». Терміналу, який потрібен місту, у тому числі і для збільшення інвестиційної привабливості, – зазначив Володимир Буряк.