Рівно 86 років тому у Запоріжжі запрацював «Запоріжвогнетрив»

За цей час завод зазнав багато змін. Він став одним з первістків запорізького промислового майданчика.

Продукція «Запоріжвогнетриву» реалізується не лише в Україні, а й за кордоном. ПАТ «Запоріжвогнетрив» входить до п’ятірки найбільших виробників вогнетривкої продукції країн СНД і є найбільшим вогнетривким підприємством в Україні, що не має собі рівних за видами і асортименту продукції. На заводі випускається 1200 основних
марок вогнетривів, неформованих матеріалів, бетонних сумішей та мас.

З нагоди дня народження комбінату у ПК «Металургів» відбувся святковий захід. Привітав працівників заводу міський голова Володимир Буряк. Він зазначив, що підприємство робить великий внесок у розвиток міста.

– Мені приємно, що в Запоріжжі є таке підприємство. Завод показує хороші результати. Ви поповнюєте бюджет міста, отримуєте достойну заробітну плату. Ви реалізуєте багато важливих для Запоріжжя проектів, – сказав Володимир Буряк. – Я бажаю миру, добра, благополуччя та здоров’я.

Згадав про свою роботу на заводі і представник команди Володимира Буряка колишній генеральний директор комбінату Віктор Бусько.

Screenshot_60

– Дорогі колеги, друзі! Сьогодні така домашня атмосфера. Я спостерігаю за успіхами і радію, що у «Вогнетрива» є майбутнє. Запоріжжя стало центром Української металургії, – зазначив Віктор Бусько. – На завод я прийшов гендиректором у 2012 році. Колектив тут працелюбний, креативний, дуже відповідальний. Я радий, що зараз є нова стратегія розвитку. Нехай усі ваші цілі будуть виконані. Бажаю щастя, здоров’я та благополуччя у родинах.

На святі відзначили кращих працівників, які все роблять для розвитку підприємства. Вже 13 років на комбінаті працює начальник пресового відділу ЦМІ Володимир Гречін. За минулий місяць його ділянка побила рекорд і виготовила 900 т періклазовуглеродної продукції.

– Ця робота дозволила нам збільшити кількість продукції, яка випускається. Це конверторне виробництво, яке розширюється на території України. Ним обкладаються печі для випуску металу, – розповів Володимир Гречін.

За 86 років завод виготовив більше 50 млн. тон виробів. Зараз на «Запоріжвогнетриві» працюють близько 2,5 тисяч людей. Генеральний директор підприємства Сергій Гоман зазначив, що тут працюють справжні професіонали.

– Незважаючи на такий вік, ми молоді душею. Ми використовуємо нові технології, покращуємо виробництво. Все це завдяки вам. Я впевнений, що завдяки нашій спільній праці ми досягнемо більших результатів, – сказав Сергій Гоман.

Захід завершився концертною програмою вихованців ПК «Металургів» та гостей з Дніпра.