До відома мешканців міста Запоріжжя, – звертається міськводоканал.

​Весняний паводок у цьому році відрізняється своєю стрімкістю і масштабністю. Більшість ГЕС почала інтенсивний скид води, що призвело до залпового погіршення якості води в річці.

В Запоріжжі також іде інтенсивний скид води з верхнього б’єфу. Якість води у Дніпрі залежить від: наявності паводків, гідрохімічних явищ в воді по каскаду річки, роботи водосховищ і напряму впливає на технологічні процеси водопровідних станцій.

​КП «Водоканал» приймає всі необхідні корегування технологічного процесу очищення води. Забезпечується необхідна кількість реагентів.

​​Але, звертаємо увагу мешканців, що під час паводку може тимчасово зрости такий показник водопровідної води, як кольоровість. Тобто, вода у цей період може мати злегка жовтуватий колір. Цей показник впливає на якість води лише візуально і не свідчить про її небезпечність.

Фахівці водоканалу щодня та цілодобово відбирають проби води на всіх етапах водопідготовки, здійснюють контроль за фізико-хімічними, мікробіологічними та органолептичними показниками і гарантують, що вода у Запоріжжі залишається безпечною.

Наразі якість водопровідної води залишається в межах норм.