Власника мережі АЗС судитимуть за співпрацю з окупаційною владою Запорізької області.

Офісом Генерального прокурора до суду скеровано обвинувальний акт стосовно власника мережі АЗС, який співпрацював з окупантами та забезпечував роботу автозаправних станцій на тимчасово окупованій території Запорізької області. Про це повідомили в пресслужбі Офісу Генерального прокурора України.

За даними слідства, бізнесмен запропонував окупантам постачати пально-мастильні матеріали для ворога, закуповував бензин та дизельне пальне в анексованому РФ Криму, потім перевозив до Мелітополя та продавав. Правоохоронці провели 15 обшуків на території Вінницької, Черкаської областях, а також у Вінниці, Запоріжжі, Черкасах, Львові та виявили речові докази злочинної діяльності: “Зокрема, системні блоки персональних комп’ютерів, ноутбуки, мобільні телефони, чорнові записи, документи фінансово-господарської діяльності, грошові кошти в сумі понад 89 тисяч гривень, 37 тисяч доларів США та 4 тисяч євро, а також резервуари із паливом на нафтобазі”.

Щодо підозрюваного до суду скеровано обвинувальний акт за фактом пособництва державі-агресору (ч. 1 ст. 111-2 КК України), йому загрожує позбавлення волі до дванадцяти років, без права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю до п’ятнадцяти років з конфіскацією майна або без такої.