В Запоріжжі підбили підсумки конкурсу соціальної зовнішньої реклами на честь святкування Дня Європи «Україна – це Європа». Конкурс відбувся за ініціативи молодіжного крила Запорізької територіальної організації партії «Солідарність» – Блок Петра Порошенка».

Метою заходу стала популяризація проєвропейської проблематики в Запоріжжі і заохочення талановитої суспільно-активної молоді.

За результатами жорсткого відбору переможцем став запорожець Іван Волянський, який розробив макет зовнішньої реклами.

«Дуже серйозною проблемою в рамках європейської інтеграції України є те, що багато хто з європейців не сприймає нас як Європу, а сприймає, як Азію або Росію. Своєю роботою я хочу закликати європейців та українців уважніше придивитись до України та зрозуміти, що ми європейська держава, яку чекає процвітаюче майбутнє», – поділився основною ідеєю своєї роботи Іван Волянський.

Робота переможця була розміщена на зовнішніх площинах міста партнерами конкурсу Запорізьким представництвом «Асоціації операторів зовнішньої реклами».

«Важливо давати молоді можливості для творчого розвитку та заохочувати їх прагнення. Українська молодь визначилася з основним вектором руху нашої країни ще під час Євромайдану, і тому необхідно їх всебічно підтримувати. День Європи – це свято, яке дає нам чудову можливість нагадати українцям, що наша країна європейська не лише географічно, але й ментально», – відзначив виконавчий директор Запорізького представництва «Асоціації операторів зовнішньої реклами», керівник Секретаріату Запорізької територіальної організації партії «Солідарність» – Блок Петра Порошенка» Юрій Ловчиков.

«Молодь бачить майбутнє нашої країни в здійсненні проєвропейських змін, і День Європи – гідний привід нагадати всім нам, що «Україна – це Європа». Для нас дуже важливо залучати молодих та соціально-політично активних запорожців до розвитку проєвропейського руху в нашому місті. Ми щиро вдячні нашим партнерам Запорізькому представництву «Асоціації операторів зовнішньої реклами» та інформаційному порталу «Паноптикон» за надану допомогу та багатогранну співпрацю в рамках проведення конкурсу», – розказала активіст молодіжного крила партії «Солідарність» – Блок Петра Порошенка» Тетяна Цвяткова.