Шановні запоріжці!

 

22 роки тому, у 1996 році, в Україні був прийнятий головний документ країни – Конституція. Тоді вперше ми отримали Конституцію незалежної української держави. Ця подія стала дуже важливим кроком в забезпеченні прав і свобод українських громадян, наблизила Україну до країн розвиненої демократії і заявила світу про незалежність нашої держави серед європейської спільноти.

Про цю подію мріяли покоління українців. Але історична доля розпорядилася так, що суверенність, гарантовану Конституцією, довелося відстоювати нелегкою ціною через 18 років після прийняття основного документу. Тому таким важливим для нас є це свято. Незважаючи на виклики долі, ми можемо з гордістю називати себе українцями, працювати й жити у вільній і незалежній державі. Бо ми є нацією, яка вміє консолідуватися і цінувати те, що дає їй Конституція країни.

Бажаю вам, шановні земляки, віри у свої сили та любові до своєї Батьківщини. Кожен з вас щоденною працею будує власне благополуччя і добробут нашої країни. Всі ми відповідальні за майбутнє незалежної європейської держави, якою є Україна. З Днем Конституції!

 

Запорізький міський голова                                                       Володимир Буряк