БаскетболУ “Ферро” перша домашня поразка“Ферро-ЗНТУ” (Запоріжжя) – “Політехніка-Галичина” (Львів) 90:91 (14:25, 20:24, 23:15, 33:27).На жаль, в цій зустрічі гості домінували протягом усієї першої чверті, й на 8-й хвилині їхня перевага становила 16 очок – 25:9. Добряче попрацювали в цей період Владан Вукославлевич, який приніс у командну скарбничку 7 очок і зібрав два відскоки, Даррел Мітчел (6 пунктів + 2 перехоплення), Леонід Стефанішин (5 очок), а під обома щитами панував Олег Салтовець (по 2 підбирання). Головними кривдниками підопічних Кирила Большакова у другому періоді стали все ті ж Вукославлевич і Стефанішин, а ще розігрався Майкл Лі, і на велику перерву господарі пішли за відставання у 15 пунктів – 34:49.У третій чверті запоріжцям нарешті вдалося змінити хід матчу, насамперед, за рахунок вдалої гри під своїм щитом Річарда Гуінна, а в атаці нагадав про свої снайперські якості Ренді Кулпеппер. До речі, під завісу матчу він вперше вивів “Ферро” вперед – 90:89, проте знову виявився на висоті Майкл Лі, і запоріжці отримали першу домашню поразку в сезоні.Гандбол“Мотор” впевнено перемагає чемпіона“Динамо” (Полтава) – “Мотор” (Запоріжжя) 17:30 (6:14)Останній перед новорічними святами домашній матч полтавців у рамках чемпіонату країни викликав підвищений інтерес. А як інакше, адже звітний поєдинок носив досить принциповий характер – зустрічалися сусіди по турнірній таблиці, та ще й претенденти на нагороди Суперліги. До того ж, “Мотор”, як відомо, досить “незручний” для динамівців суперник. Це довели і стартові хвилини, які пройшли у в’язкій, тягучій боротьбі. А потім гра пішла під диктовку “Мотора”, що не вберегло полтавчан від розгрому – в їхні ворота залітало майже все, що летіло.У підсумку – впевнена перемога гостей, яка дозволила “Мотору” закінчити першу половину регулярного чемпіонату на другій позиції. Полтавчани – треті.ФутболДвоє футболістів “Металурга” уже в “Динамо”Півзахисники запорізького клубу Андрій Цуріков і Сергій Сидорчук підписали п’ятирічні контракти з київським “Динамо” (до кінця 2017 року). Останній, до речі, так прокоментував причини невдалого виступу запорізького “Металурга” в нинішньому сезоні:– На мій погляд, однією з головних причин є чехарда в керівництві. Приходили нові президенти, мінялися головні тренери… Необхідна стабільність, інакше нічого хорошого з цього не буде.