Близько 10-ї хвилини на першу ночі у Мелітопольський міськвідділ ГУМВС України в Запорізькій області надійшло повідомлення зі служби “102”, куди звернувся 29-річний мешканець однієї з країн СНД, який став жертвою грабіжників.
Виїхавши на місце злочину та опитавши потерпілого, співробітники міліції відновили картину події. Молодик автостопом їхав в АР Крим на відпочинок. Коли він знаходився на перехресті проспекту Б.Хмельницького та вулиці Бєлякова у місті Мелітополі і намагався зупинити автівку, до нього під’їхали незнайомці на “Жигулях”. Проте останні керувалися аж ніяк не благими намірами. Замість того, щоб допомогти гостеві з іншої країни, вони побили та пограбували його, після чого зникли у невідомому напрямі. Так, чоловік залишився без рюкзака, в якому знаходились гроші, мобільний телефон, одяг та приладдя для туризму. Збиток – близько 3 тисяч гривень.
Попри пережите потрясіння, потерпілий все ж таки зміг запам’ятати номер автомобіля, на якому зникли його кривдники. Це значно полегшило пошук підозрюваних. Одразу були оповіщені і зорієнтовані всі зовнішні служби міліції, які несли службу з охорони громадського порядку міста. В результаті вжитих заходів біля одного із закладів відпочинку працівники патрульної служби міліції затримали зловмисників. Ними виявились троє місцевих мешканців, яких упізнав постраждалий. Під час огляду авто, на якому пересувалися грабіжники, міліціонери вилучили з багажника туристичний рюкзак.
На сьогоднішній день порушено кримінальну справу за ч. 2 ст. 186 Кримінального кодексу України (грабіж). Санкція цієї статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до шести років. Триває подальше розслідування.
Ірина Несторенко, ВЗГ ГУМВС України в Запорізькій області