У Запоріжжі 9 червня відбувся традиційний фестиваль журналістики, організований обласною організацією Національної спілки журналістів України. Урочистий захід пройшов на центральній естраді міського парку культури та відпочинку “Дубовий гай”. У ньому взяли участь представники провідних друкованих та електронних ЗМІ Запоріжжя.
З вітальним словом до учасників фестивалю звернулися представники обласної та міської влади. Кращим журналістам керівники області та міста вручили почесні грамоти, цінні подарунки та грошові премії.
Вітаючи учасників фестивалю з професійним святом, секретар міськради, голова Запорізької міської організації Партії регіонів Роман Таран відзначив важливість роботи журналістів.
– На мій погляд, професія журналіста одна з найцікавіших. У неї приходять люди творчі, сильні духом і найголовніше – небайдужі до загальнолюдських проблем.
Я дякую кожному запорізькому журналісту за небайдужість і об’єктивність. Сьогодні як ніколи необхідно ваше вміння вселяти в серця людей добро, будити почуття патріотизму та гордості за наше місто. Влада сьогодні спрямовує всі свої зусилля, щоб в нашому місті було якомога більше хороших подій, а у вас – ще більше позитивних інформаційних приводів, – сказав Роман Таран.
Секретар міськради побажав журналістам нових успіхів, творчого натхнення, цікавих тем і побільше хороших новин.
Фестиваль журналістики завершився святковим концертом, який підготували творчі колективи міста.