Гурт “Антитіла” позитивно оцінив зміни в міжнародному аеропорту Запоріжжя

У рамках масштабного проєкту “Мандруй Україною” від Державного агентства розвитку туризму України, який популяризує внутрішній туризм, до Запоріжжя завітав гурт “Антитіла”. Музиканти записали відео, в якому діляться власною захопливою історією про наше місто, аби надихнути туристів зі всієї України відвідати Запоріжжя. Зйомки відбувались на території історико-культурного комплексу “Запорозька Січ”, також музиканти разом зі знімальною групою відвідали Театр козацького бою “Січові Козаки”. Випуск, присвячений Запоріжжю, вже зовсім скоро вийде на національних каналах.

Снимок

Гурт прилетів до Запоріжжя літаком. Зустрічали гостей у новому терміналі. Будівля приємно вразила музикантів.

– Мені дружина каже: Діма, там такий жахливий аеропорт, в сторіз всі викладають, що просто жах. Я хлопців так настроїв. Приїхав сюди і бачу, що щось змінюється в кращу сторону, – зазначив гітарист гурту “Антитіла” Дмитро Жолудєв у сторіз на сторінці проєкту в ” Інстаграмі”.

Нагадаємо, новий термінал міжнародного аеропорту “Запоріжжя” побудували за 2 роки – це сучасна європейська будівля з пропускною здатністю 400 пасажирів на годину. Як зазначає мер Запоріжжя Володимир Буряк, термінал повністю готовии? зустрічати пасажирів.

Читайте також: У Запоріжжі випустять ще 4 трамваї та відкриють нові маршрути