Дві 9-поверхівки, понівечені російськими обстрілами – на стадії відновлення.

36 із 72 квартир зруйновані у багатоповерхівці по вул. Запорізькій, 2А. Триває демонтаж констукцій 1-го під’їзду. Планується завершити відновлення до кінця року.

34 зі 140 квартир зруйновано в багатоповерхівці по вул. Запорізькій, 2Б. Триває демонтаж пошкоджених конструкцій 4-го під’їзду. Планується завершити реконструкцію до червня.

Служба відновлення та розвитку інфраструктури в Запорізькій області веде роботи з капітального ремонту будинків, які було зруйновано або пошкоджено через влучання боєприпасів та пожеж унаслідок російської військової агресії.

Начальник Служби Олег Галич розповів про хід будівельних робіт на кожному з шести об’єктів відновлення та зауважив, що наразі роботи просуваються згідно із затвердженими графіками.

За умови сталого фінансування та сприятливих погодних умов, підрядник намагатиметься пришвидшити виконання робіт, де це технологічно можливо, і завершити роботи вже цього року.

Так, по вул. Незалежної України, 67 ведуться роботи із цегляної кладки стін та перегородок першого поверху зруйнованої частини другого, третього, четвертого під’їздів та триває влаштування монолітного поясу першого поверху. Проводяться демонтажні та оздоблювальні роботи у квартирах першого та другого під’їздів.

По вул. Незалежної України, 80/Якова Новицького, 3, розпочато роботи з цегляної кладки цоколю та стін першого поверху зруйнованої частини другого, третього під’їздів. Завершено роботи з демонтажу цегляних стін та плит перекриття. Тривають оздоблювальні роботи у квартирах першого, другого та третього під’їздів. Встановлюються металопластикові вікна.

По вул. Миру, 14 будівельники посилюють несучі конструкції третього та четвертого під’їздів будинку. У квартирах третього та четвертого під’їздів – демонтажні, оздоблювальні та електромонтажні роботи. Встановлюються металопластикові вікна у квартирах.

По вул. Камʼяногірська, 6 тривають демонтажні та оздоблювальні роботи у квартирах першого під’їзду, посилюються несучі конструкції будинку. Проводяться роботи зі встановлення металопластикових вікон.