Ще пів року тому це місце вражало своїм виглядом. Діра замість кількох квартир. Йдеться про страшну березневу ніч 2023-го, про яку нагадує хіба що фанера замість деяких шибок.

Як зараз виглядає будинок по вулиці Незалежної України, 67 бачили журналістки ЗЦР.

росіяни забрали життя 13 цивільних людей, серед яких була і дитина. Ще 5 людей вважалися безвісти зниклими. 

За рік тут змінилося небагато: прибрали наслідки обстрілу, демонтували аварійні частини підʼїзду, зробили «консервацію», закрили фанерою вікна і встановили паркан.

Далі свою роботу почала ремонтна бригада. Проте сталося це не одразу, а аж восени 2023 року, тобто близько 4 місяців назад.

Згідно з планом відбудови, наразі робітники мають займатися демонтажем балконів, бетонуванням сходових майданчиків і цегляною кладкою, а вже незабаром почнуть монтаж плит й бетонування балконних плит.

Завершити роботи планують у вересні 2026 року. Якщо роботи йтимуть за планом, то повернутися до своїх квартир люди зможуть, імовірно, у 2025 році.

Саме у цей період  мають завершити ремонт квартир. Адже, окрім відновлення самого будинку, робітники займатимуться й утепленням фасаду та прибудинковою територією: прибиранням, озелененням, відновленням асфальту. І переважно саме ці роботи заплановані на 2026 рік.