Вандали на фронт не пішли, продовжують свої мерзенні справи.

З початку року в Запоріжжі знищено понад 50 сміттєвих баків для сміття. А це завдає незручностей як мешканцям багатоповерхівок, так і фінансової шкоди підприємству.

Однією з причин, чому контейнери виходять з ладу та стають непридатними для подальшої експлуатації, є перевантаження. І в пластикові, і в оцинковані баки не можна викидати будівельне сміття. Від подібних дій пошкоджуються насамперед колеса контейнера.

Здебільшого ремонт коліс бригада проводить на місці, – розповідають на підприємстві. Якщо відновити контейнер на місці не вдається, його забирають ремонтувати на базу.

Крім того, через перевантажені контейнери виникають проблеми з гідравлікою сміттєвозів, що також негативно впливає на роботу «Вельтума».

Не меншої шкоди завдають і вандали, які спалюють пластикові баки для сміття. Тільки за останні півтора місяці в такий спосіб знищено більше десятка контейнерів.

– Якщо займання відбувається на одному контейнерному майданчику, де встановлено кілька пластикових баків, на жаль, згорають усі. Як з випадком у будинку 6 по вул. Олімпійській, де згоріло три контейнери. Станом на сьогодні вартість контейнера становить приблизно 10 тисяч гривень, – розповіла начальниця господарського відділу компанії «Вельтум – Запоріжжя» Оксана Кузнєцова.

Керівництво компанії також зазначає, що траплялись випадки, коли небайдужі люди, побачивши займання пластикового контейнера, оперативно гасили пожежу власноруч. А також закликає мешканців міста дбайливо ставитись до сміттєвих контейнерів для зберігання твердих побутових відходів та повідомляти про випадки навмисного знищення та крадіжки сміттєвих баків, підпалів, викидання в них будівельних відходів за телефонами: (067)539-19-10, (061) 228-55-25 (анонімність гарантується).