Біля пам’ятника Великому Кобзареві у Шевченківському районі відбувся урочистий захід з нагоди визначного країни свята – дня Соборності.
22 січня – пам‘ятна дата у серцях не одного покоління українців. Саме в цей день ми пригадуємо дві рівнозначні за вагою події української історії: проголошення незалежності Української Народної Республіки (1918 р.) та Акт Злуки рівно через рік. День 22 січня 1919 року став історичним актом єднання українських земель. Саме тоді, на площі перед київською Софією, відбулася подія, про яку мріяло не одне покоління українців: об’єднання нації у єдину країну.
Мітинг біля Шевченківської райадміністрації відвідали представники обласної і міської влади, керівники районів, військовослужбовці, учнівська молоді та громадськість. У розмаїтті десятків синьо-жовтих прапорів учасників вітали віршами вихованці гуртка сценічної майстерності ЦДЮТ Шевченківського району. Ансамбль народної пісні «Оксамит» подарував співи та танці у кращих традиціях української-народної творчості.
Присутні пригадали нелегкий шлях пророблений попередниками для здобуття єдності. Хвилиною мовчання вшанували усіх, хто віддав життя за свободу України, зокрема загиблих у зоні АТО.
– Враховуючи  події, які сьогодні відбуваються в країні, важливо, щоб люди пам`ятали, відзначали це свято та не забували, що ми – одна країна і єдиний народ, – зазначив перший заступник міського голови Сергій Мішок. – Місто Запоріжжя – мультинаціональне, але всі ми складаємо українську державу і український народ. Люди мають пам`ятати свою історію, мають пам`ятати про те, що ми дійсно велика нація, яка має відбутися та має жити і процвітати в добрій країні.
Серед присутніх були і депутати Запорізької міської ради від Опозиційного блоку.
– Сьогодні ми відзначаємо день возз’єднання нашої країни. Саме зараз ми розуміємо наскільки це важливо — відкинути зайві амбіції та об’єднати зусилля заради свободи і незалежності України, — по закінченню мітингу заявив депутат ОБ Костянтин Нагих.
Наприкінці заходу присутні поклали квіти до пам’ятника Великому Кобзареві.