20 травня в КЗ ім.Глінкі відбувся V-й обласний благодійний фестиваль «Гармонія сердець» для дітей з інтернатних установах і реабілітаційних центрів. Протягом 5 років волонтерська група “AngelS” спільно зі Службою у справах дітей ЗОДА проводять в нашому місті унікальний фестиваль. У цьому році фестиваль приурочений до дня захисту дітей.
На фестивалі «Гармонія сердець» діти самі ділилися: талантами, виступами, а  завдання волонтерів – допомогти і підтримати їх. Головна мета заходу – показати таланти особливих дітей, дати шанс показати себе, надати можливість проявити себе для участі в майбутніх проектах. Діти разом з відомими артистами продемонструють публіці свої найкращі вміння.

MiAr2cNS7lM fDbXOTD92p4

Завдання перед зірками стояло  складне, адже треба було підготувати серйозні номери з дітьми, які не тільки не мають досвіду виступів на великій сцені, а й мають свої особливості: деякі юні обдарування мають проблеми зі слухом, зором. Запрошені зірки відповідально поставилися до поставленого завдання: регулярно відвідували інтернати, щоб проводити репетиції і готувати номера для концерту. Творчість на благо дітей – це був основний девіз останнього місяця, який зірки присвятили підготовці до фестивалю.

SkG1dVYrxmY ofnUFznEFs8
У заході беруть участь 10 дитячих будинків міста Запоріжжя:

1. Запорізька загальноосвітня школа-інтернат I-III ст. №4. Козацький ліцей.
2. Запорізький обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей
3. Православний притулок «Надія»
4. Дитячий будинок «Сонечко»
5. Запорізька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат «Світанок»
6. Матвіївська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат для дітей сиріт.
7. Запорізька загальноосвітня школа-інтернат I-III ст. №1
8. Запорізька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат “Оберіг”
9. Запорізька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат «Джерело»
10. Запорізька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат «Орієнтир»

TmJ5QcEAEfQ t1dwfVzFh44

Спеціальні гості фестивалю: українська співачка Юлія Войс та телеведуча телеканалу «Інтер» Анастасія Даугуле, які вступали разом з дітьми. Запорізькі артисти: Сабіна Сафарли (група “FAR4”), Микола Білик, Світлана Ремжіна, Rodion Pererodov, Ксенія Сосновська (Студія танцю “DNK”), Юрій Юрченко, “Tap Art Dance”, Олексій Кіпа, Студія “Art-Style”, Elizabet Cute, Владислава Заславська, “Wakeup Dance Center”, Співачка «VITA», Кирило Клюйко, Stand Up project “California”, Сергій Соловйов, Roxette cheerleaders, Михайло Герасимчук, Таетр танцю “Новий стиль”, Олександр Мінаєв, Микита Кравченко (Студія танцю “DNK»), Soffi Eshford, Данило Соловйов, Маріанна Смбатян, Katy Delikari, Олександр Коржов і багато інших.
H5suCsgnwfI
Всі талановиті діти з дитячих будинків та інтернатів міста Запоріжжя та Запорізької області зібралася разом, для того щоб відчути ритм серця і музики, в сплетінні таланту, харизми і краси.