У суботу, 2 липня, в на території футбольного стадіону «Славутич-арена» стартував Всеукраїнський турнір з баскетболу 3х3 серед чоловіків.

У відкритті змагань взяв участь заступник міського голови Анатолій Пустоваров, який побажав учасникам змагань нових досягнень і перемог.

“Сьогодні проводимо один з найбільш видовищних турнірів літа – змагання 3х3 зі стрітболу. Упевнений, що змагання будуть видовищними, адже ми готуємо молодь, у якої є можливість пробитися на чемпіонат Європи та світу”, – сказав Анатолій Пустоваров.

У змаганнях беруть участь понад 30 команд із Запоріжжя і області, а також з інших міст України. Організатори заходу – виконавчий комітет Запорізької міської ради, федерація баскетболу України, БК «Запоріжжя» і СК «Хорта».

“Змагання зі стрітболу внесені в програму Олімпійських ігор 2020 року, що підкреслює популярність цього виду спорту. Ігри сьогоднішнього турніру пройдуть в один тур. Переможців нагородять медалями та подарунками”, – повідомив президент Федерації баскетболу Запорізької області Валерій Елькінсон.

Джерело: http://meria.zp.ua/