На думку правоохоронців, будівництво не відповідає нормам закону і може нести загрозу для клієнтів магазину

В Запоріжжі поліція судиться із забудовником “Епіцентр”, який здійснив будівництво без потрібних документів й завдав збитків 1,9 мільйона гривень. Ще 20 січня 2022 року, суд розглянув клопотання слідчого в справі про будівництво “Епіцентр” по Оріхівське шосе, що біля “Метро”.

Як стало відомо в ході досудового розслідування, забудовник не отримав необхідних дозволів і побудувався з порушеннями закону. На думку слідчих, фірма навмисно прискорила роботи, щоб збільшити свій прибуток. В результаті, це призвело до збитків на 1,9 мільйона гривень, – повідомляє “Запорізький центр розслідувань”.

Так, “Епіцентр К” не зареєстрував дозвільних документів за об’єктом свого будівництва. Водночас представники забудовника допустили порушення й під час проектування об’єкта. Як результат, це призвело, по-перше, до грошових збитків, по-друге, порушило правила безпеки. Простіше кажучи, на думку правоохоронців, будівництво не відповідає ні нормам закону, ні безпеки й може нести загрозу для клієнтів й збитки для міста.

І, як виявилося, “Епіцентр К” не отримав дозвіл на введення об’єкту в експлуатацію. Нагадаємо, що раніше “Запорізький центр розслідувань” повідомляв про ще одне порушення, яке допустили представники “Епіцентр К”. Воно пов’язане з ігнорування процедури оцінки впливу на довкілля (ОВД).

Відтак, слідчий звернулися до суду з клопотання про продовження досудового розслідування. Суд клопотання задовольнив, продовжити строк до 31 липня 2022 року.