Регіон віднесуть до певної зони за показниками захворюваності

У Запоріжжі продовжує діяти адаптивний карантин до 31 липня, та Кабмін ухвалив нове рішення продовжити його дію до кінця серпня.

Згідно з новою постановою, посилювати карантин будуть, якщо показники погіршуватимуться протягом 5 днів. Також, в Україні виділять “кольорові” зони в залежності від темпів поширення коронавірусу.

Рівень небезпечності визначатимуть за завантаженістю лікарняних ліжок, середньою кількістю тестування населення, показником виявлення захворюваності та зростанням випадків інфікування.

Коли немає високої динаміки захворюваності, то область знаходитиметься у “зеленій зоні”. В ній діятимуть вже звичні обмеження: а громадських будівлях слід знаходитися в масці або респіраторі, під час масових заходів зберігати соціальну дистанцію, а в громадському транспорті перевозити тільки в рамках сидячих місць.

Якщо кількість інфікування людей в регіоні зростає, то він переходить в “жовту” зону. Вона не надто відрізняється від “зеленої”. Хіба що доведеться втриматися від візиту людей похилого віку, лікарень та інших соціальних установ.

IMG_20200723_083946_750

Запоріжжя знаходиться у так званій “зеленій зоні”. За повідомленням Запорізького лабораторного центру, за останню добу в області зафіксовано 9 випадків інфікування COVID-19. Тож у нашому регіоні спостерігається низька тенденція захворюваності.

Читайте також: Де в Запоріжжі найчастіше порушують карантин