Сьогодні, 15 листопада, в період часу з 09:50 до 10:18 військові армії рф нанесли три ракетних удари по цивільній інфраструктурі одного з населених пунктів Комишуваської територіальної громади Запорізького району, – повідомили в Національній поліції Запорізької області.

Унаслідок влучань загинули двоє рятувальників, ще семеро громадян отримали поранення різного ступеня тяжкості.

Тип ракет встановлюється. Вибуховою хвилею та уламками російських ракет пошкоджений об’єкт цивільної інфраструктури, приватні будинки та господарські споруди місцевого населення.

Для запорізького гарнізону рятувальників сталася невимовна втрата. В результаті цинічної атаки загинули двоє рятувальників – Віталій Накаряков і Сергій Дорогокупля. Ще троє вогнеборців отримали поранення.

Віталій Накаряков – старший пожежний-рятувальник 10-ДПРЧ, майстер-сержант служби цивільного захисту. Народився і жив в Енергодарі. Учасник антитерористичної операції на сході України. Нагороджений Нагрудним знаком «За відвагу в надзвичайній ситуації» навесні 2023 року.

Сергій Дорогокупля – пожежний-рятувальник 34-ДПРЧ, сержант служби цивільного захисту, який до окупації частини Запорізької області служив в пожежно-рятувальній частині смт Михайлівка Василівського району.

Немає слів, які б передали увесь біль втрати, сум і скорботу, що відчувають родини загиблих рятувальників і їхні колеги з ГУ ДСНС у Запорізькій області.

У Віталія залишилися дружина і троє дітей, у Сергія – сестра та батьки.