Президент України Віктор Янукович оголосив 2014 рік Роком Тараса Шевченка, присвяченим 200-річчю з дня народження Кобзаря. З цієї нагоди кожен район області готує масштабне святкування ювілею Тараса Шевченка. Однією з найяскравіших обіцяє бути акція, яка готується в Оріхівському районі.
Про це повідомила журналістам заступник директора департаменту культури, туризму, національностей та релігій облдержадміністрації Наталія Паращук під час брифінгу.
– Серед найбільш цікавих заходів, запланованих районами області, – культурно-мистецька акція “Віршами твоїми натхненно творимо” в Оріхівському районі. В її ході буде створено книгу, на сторінках якої майстрині-вишивальниці з території кожної сільської ради вишиють уривки творів Тараса Шевченка, – зазначила Наталія Паращук.
За словами посадовця, книгу-вишиванку буде презентовано в день народження Великого Кобзаря, 9 березня, під час урочистостей, які відбудуться в театрі ім. В. Г. Магара. Крім того, там буде організовано виставку робіт майстрів з усієї області.
Мелітопольські майстрині також готують сюрприз: вони вишивають “Рушник Шевченка”, який також буде презентовано 9 березня.
Управління у справах преси
та інформації ОДА